O mé tvorbě

Zdravím Vás v mém obchůdku.

 

Jmenuji se Kamča a žiju na vesnici v Podhůří Orlických hor.

Začala jsem tvořit na rodičovské dovolené, kdy jsem si pro zajímavost chtěla zkusit vyrobit puzetky do uší z pryskyřice. Tak nějak mě to pohltilo.

Nyní se tomu věnuji denně a neustále zkouším nové druhy výrobků.

 

Můžete si vybírat z různých druhů výrobků z epoxidové pryskyřice. Většina výrobků je vyrobena ze sušených květin a přírodnin. Kvítka si sama trhám a suším. Většina je utržena na procházce, na naší zahradě nebo z kytice, kterou jsem dostala.

Snažím se používat převážně český materiál. U chirurgické oceli u nás není takový výběr, takže jsou spíše z EU. Nakupuji na e-shopu s platnou certifikací.

Nabízím hotové výrobky skladem nebo tvořím i na přání. Stačí napsat dotaz či e-mail.

Už jsem vyráběla šperky pro nevěsty, poté jsem zvěčnila svatební kytici do náhrdelníku a také tvorba šperků s mateřským mlékem.

Pokud se Vám u mě líbí nějaký šperk, ale rádi byste ho měli na řetízku místo kůže nebo naopak, stačí mi to napsat do poznámek v objednávce. Ráda Vám to upravím.

Pokud u mě koupíte více výrobků, které máte jako dárek, můžete mi napsat, které chcete zabalit do společné krabičky a které samostatně.

 

A jak pečovat o šperk?

Aby Vám šperk vydržel co nejdéle stejně barevný i lesklý, zbytečně ho nevystavujte intenzivnímu slunci a vodě.

Kovy mohou reagovat i s kosmetikou a mořskou vodou.

 

A důležitá informace!!! Od každého šperku mám pouze jeden originál ( pokud není v popisu výrobku uvedeno něco jiného ), tudíž nelze zakoupit 2 a více kusů. Objednávky více kusů lze vyrobit na přání.

Zpět do obchodu